Понеділок, 16.07.2018, 20:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Торчинський професійний ліцей

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

План методичної роботи

ПЛАН МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

на 2016-2017 навчальний рік

Єдина методична проблема ліцею: «Формування та розвиток творчої особистості шляхом впровадження у навчально-виробничий процес сучасних освітніх технологій»

Організаційно-правові засади методичної Торчинського професійного ліцею визначаються головним чином законами України „Про освіту”, “Про професійно-технічну освіту”, Положенням про професійно-технічний навчальний заклад, Положенням про організацію навчально-виробничого процесу, Концепцією розвитку професійно-технічної (професійної) освіти в Україні, іншими нормативними документами.

Методична робота у ліцеї сприяє удосконаленню навчально - виробничого, виховного процесу, програмно-методичному оновленню, запровадженню інноваційних форм і методів діяльності, підвищенню майстерності педагогічних працівників; вимагає залучення педагогів-практиків до творчої діяльності; формування нових підходів щодо організації науково-методичної роботи. Головним залишається завдання - задовольнити потреби викладачів, майстрів виробничого навчання у оволодінні передовими технологіями навчання і виховання.

У ліцеї створена система підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, яка покликана розвивати творчий потенціал сучасного педагога, вдосконалювати його методичну культуру.

Методична робота – це заснована на дослідженнях науки та передового досвіду система аналітичної, організаційної, діагностичної, інформаційної діяльності з метою удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників та підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

У 2016-2017 навчальному році методична робота ліцею буде спрямована на реалізацію І етапу єдиної методичної проблеми - Діагностика. Науково-теоретичне обґрунтування науково - методичної проблеми та шляхів її реалізації.

Основні завдання:

  • Вивчення нормативних документів, науково - теоретичних джерел щодо впровадження інновацій;
  • організація діяльності педагогічного працівника та навчально- виробничого процесу в інноваційному режимі;
  • стимулювання творчої активності педагогічних працівників;
  • створення умов для проведення уроків нового типу, які сприяють професійному вдосконаленню та творчому зростанню педагогічних працівників;
  • мотивація навчальної діяльність учнів;
  • спрямування роботи всіх методичних структур над єдиною методичною проблемою;
  • надання практичної допомоги викладачам і майстрам виробничого навчання з питань вдосконалення теоретичних знань, педагогічної майстерності.

VIII. ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ.

 

МЕТА:

Створити умови для підвищення професійної компетентності педагогічних працівників через систему післядипломної освіти, стажування на виробництві і у навчальних закладах, що сприятиме подальшому всебічному розвитку працівників та вдосконаленню навчально-виховного процесу ліцею.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz