Субота, 20.07.2019, 07:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Торчинський професійний ліцей

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші здобуткиРейтинг успішності

Рейтинг успішності за ІІ семестр 2017-2018 н.р.

Результати державних кваліфікаційних атестаційПедагогічну діяльність в Торчинському професійному ліцеї здійснюють 50 педагогічних працівників: директор, заступник директора з навчально-виробничої частини, заступник директора з начально-виховної роботи, завідувач відділення, старший майстер, методист, практичний психолог, керівник фізичного виховання, 20 викладачів та 19 майстрів виробничого навчання.

З 20 викладачів – 14 викладачів загальноосвітніх предметів, які мають повну вищу освіту та 6 викладачів професійно-теоретичної підготовки, з яких 5 мають повну вищу освіту і 1 базову вищу освіту і навчається в Полтавському університеті споживчої кооперації України.

Шести викладачам Торчинського професійного ліцею присвоєно звання «Старший викладач». 5 викладачів загальноосвітньої підготовки та 2 викладачі професійно-теоретичної підготовки мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», 4 викладачі загальноосвітніх предметів та 3 професійно-теоретичної підготовки мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії», решта викладачів мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст».

З 20 майстрів виробничого навчання, які здійснюють підготовку кваліфі- кованих робітників 2 мають повну вищу освіту, 18 – базову вищу, причому один з них навчається у вищому навчальному закладі. З них 4 майстри виробничого навчання мають І клас з професії, з якої ведуть підготовку кваліфікованих робітників, 11 – мають 5-ий робітничий розряд з професії, з якої ведуть підготовку кваліфікованих робітників та 5 – мають 4-ий розряд з професії, з якої ведуть підготовку кваліфікованих робітників.

П’ять майстрів виробничого навчання Торчинського професійного ліцею удостоєні звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії».

Значну увагу педагогічні працівники приділяють підвищенню педагогічної майстерності та професійного рівня, зокрема – 41 педагогічний працівник пройшов курси підвищення кваліфікації протягом останніх 5-и років, 14 майстрів виробничого навчання протягом останніх 5-и років пройшли стажування на виробництві з метою підтвердження чи підвищення робітничого розряду.

За сумлінну працю педагогічні працівники Торчинського професійного ліцею неодноразово нагороджувалися відзнаками управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації та Міністерства освіти та науки України. 6 педагогічних працівників удостоєні звання «Відмінник освіти України»; 9 педагогічних працівників нагороджені Грамотою Міністерства освіти і науки України; 9 педагогічних працівників нагороджені Грамотою управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.

Педагоги добре володіють педагогічними технологіями, різними формами і методами навчання, активно беруть участь у розробці нових навчальних планів та методичних матеріалів з професій, за якими ведеться підготовка учнів. Результатом роботи педпрацівників є те, що методичний кабінет ліцею у 2002 році виборов третє призове місце в області, нагороджений дипломом управління освіти Волинської обласної держадміністрації, викладач спецтехнологій будівельних професій Некрасова О.Й. зайняла друге призове місце в конкурсі „Викладач ПТНЗ-2004", майстер виробничого навчання Подерня Г.В. виборола перше призове місце в обласному конкурсі фахової майстерності з професії „Маляр" (2005р.), майстер виробничого навчання Громик О.А. посів третє призове місце в конкурсі фахової майстерності з професії „Столяр будівельний" (2005р.), третє призове місце було присуджено колективу ліцею у виставці технічної творчості (2006р.).

Свої знання та вміння учні показують на олімпіадах, змаганнях, конкурсах. На конкурсі професійної майстерності з професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" у 2000 році учень групи №2 Бобчук Андрій зайняв ІV місце. У цьому ж році учениця групи №11 з професії „Кухар" Калугіна Ганна виборола III місце на обласній олімпіаді з хімії. ЇЇ успіхи повторила у 2005 році учениця групи №5 з професії „Кухар" Сорочук Анастасія. У 2003 році учениця групи №11 з професії „Кухар" Козак Юлія зайняла II місце в міжучилищній обласній олімпіаді з української мови та літератури. Учень групи №16 з професії „Столяр будівельний. Тесляр" Деркач Едуард у 2004 році посів III місце на олімпіаді з фізики. Учениця групи №8 з професії „Кухар" Скоп'юк Людмила зайняла II місце у Ш (обласному) етапі VІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика (2005р.). Учень групи №9 з професії „Муляр. Штукатур" Міськевич Олексій посів третє призове місце в конкурсі професійної майстерності з професії „Штукатур" (2006р.). У 2007 році учень групи №1 з професії „Муляр. Штукатур. Маляр” Самчук Роман і учень групи №8 з професії „Кухар” Цісарук Андрій зайняли ІІІ – і призові місця в міжучилищній обласній олімпіаді відповідно з хімії і охорони праці.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz