Субота, 20.07.2019, 08:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Торчинський професійний ліцей

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

План методичної роботи

ПЛАН  МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

на 2018-2019 навчальний рік

Єдина методична проблема ліцею: «Формування та розвиток творчої особистості шляхом впровадження у навчально-виробничий процес сучасних освітніх технологій»

Методична робота – це багатогранний і творчий процес, який складається з комплексу систематичності, цілеспрямованої, колективної, групової та індивідуальної діяльності педагогічного колективу щодо підвищення їх наукового, загальнокультурного рівня, вдосконалення психолого-педагогічної підготовки, професійної майстерності.

Головні завдання методичної роботи в навчальних закладах освіти визначено, виходячи з Державної національної програми «Освіта» (Україна ХХІ століття), «Національної доктрини розвитку освіти в України», Концепції професійно-технічної освіти, Законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», а також «Положення про організацію навчально-виробничого процесу», «Положення про методичну роботу в професійно-технічному навчальному закладі»  й інших нормативних документів.

У 2017-2018 навчальному році методична робота ліцею була спрямована на практичне дослідження проблеми ліцею «Формування та розвиток творчої особистості шляхом впровадження у навчально-виробничий процес сучасних освітніх технологій». Протягом року педагогічним колективом проведена значна робота з оволодіння інноваційними технологіями навчання та впровадження їх у навчально-виховний процес. Метою  роботи педагогічного колективу на даному етапі було,  сприяти розвитку творчого потенціалу педагога та учня через:

  • вдосконалення навчально-матеріальної бази;
  • організацію і проведення уроків з використанням сучасних педагогічних та виробничих технологій;
  • вивчення та впровадження передового педагогічного та виробничого досвіду.

          У  2018-2019 навчальному році методична робота ліцею буде спрямована на реалізацію ІІІ узагальнюючого етапу єдиної методичної  проблеми.

Основні завдання:

  • Узагальнення, та аналіз результатів роботи над проблемою, вироблення практичних рекомендацій.
  • Проведення творчих звітів методичних комісій про наслідки роботи над проблемною темою.
  • Проведення творчих майстерень кращих педагогів за результатами роботи над проблемною темою.
  • Проведення підсумкової науково-методичної конференції за підсумками роботи над проблемною темою.
  • Оформлення результатів дослідження у вигляді методичних рекомендацій.
  • Обробка даних отриманих у результаті опанування нової технології, узагальнення найбільш вдалого досвіду роботи педагогів, моральне та матеріальне стимулювання учасників інновації, висвітлення результатів досвіду в засобах масової інформації.

Таблиця 1

 

VIII. ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ.

МЕТА:

         Створити умови для підвищення професійної компетентності педагогічних працівників  через  систему післядипломної освіти, стажування на виробництві і у навчальних закладах, що сприятиме подальшому всебічному розвитку працівників та вдосконаленню навчально-виховного процесу ліцею.

Таблиця 2

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz